DruštvoEmail Spletna stran
Prostovoljno gasilsko društvo Hlebcepgd.hlebce@gmail.comhttps://www.facebook.com/PGDHlebce/
Prostovoljno gasilsko društvo Lescegasilci.lesce@gmail.comhttp://www.pgd-lesce.si
Rdeči Križ Lesce
Turistično društvo Lesceinfo@td-lesce.sihttps://www.sobec.si/sl/
Društvo upokojencev Lescevaso.koman@gmail.com
Nogometni klub Lesceinfo@nk-lesce.sihttp://www.nk-lesce.si/
Pihalni orkester Lesce, društvo za kulturne dejavnostihttp://www.orkester-lesce.si/index.html
Moško pevsko društvo Triglav Lesce-Bledandrejjalen@gmail.com
Hortikulturno turistično društvo Lesce
Gorsko reševalna služba lesce
Radioklub Lesceinfo@s59uar.sihttp://www.s59uar.si
Balinarski klub Lesceb.k.lesce@gmail.com
Športno društvo prstomet Lescesdp.lesce@gmail.com
Športno kinološko društvo Lesce-Radovljicaskd.lesce.radovljica@gmail.comhttps://www.skd-lr.si/
Društvo šola zdravja
Društvo prostih letalcev Lesce - Bledfestival.bled@siol.net
Aeroklub gorenjski akrobati
Alternativno športno kulturno društvo deska dežela;;
Društvo rejcev drobnice Zgornje Gorenjskehttps://www.drobnica.si/club/drustvo-rejcev-drobnice-zgornje-gorenjske/
Čebelarska zveza Gorenjske;;anze.percic@gmail.comhttps://czg.si/
Društvo namiznega nogometa Eclipse;;
Glasbeni klub Show time;;
Klub športa in zdravja;;kszlesce@gmail.comhttps://www.klubsportainzdravja.si/
Društvo gorske reševalne službe Radovljica;;info@grs-radovljica.sihttp://grs-radovljica.si/grs/index.php
Civilno združenje za pravičnost napredek in nadzor;;
Odprta akademija Slovenije združenje za napredek;;
Čebelarsko društvo Radovljica;;https://www.cricg.si/predstavitev/cebelarsko-drustvo-radovljica/
Šahovsko društvo Gorenjka Lesce;;ga.nota@siol.net
Govedorejsko društvo zgornje gorenjske;;
Taekwon-do klub Radovljica;;tkd.radovljica@gmail.comhttp://tkd-klub-radovljica.si/
Društvo žensk z dežele občine Radovljica;;
Aeroklub alpski letalski center Lesce;;aeroklub.lesce@siol.nethttps://www.alc.si/
Športno društvo Lesce;;
Društvo za paliativno oskrbo PALIAS;;anze.habjan@palias.sihttps://palias.si
Glasbeno društvo NOTA;;
Kulturno prosvetno društvo Lesce;;kpd.lesce@gmail.com
Umetniško društvo Calitat 2;;
Društvo za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Lučka (Društvo Lučka)
Pevsko društvo Korona (Društvo Korona);;
Center Veriga, športno in kulturno društvo (Društvo Center Veriga)info@CenterVeriga.sihttps://centerveriga.si/
Epona, društvo za rekreacijo in prosti čas
Športno društvo Tunto (Društvo Tunto);;info@tunto.sihttps://www.tunto.si/
KLUB T - Društvo za pospeševanje med regijskega sodelovanja (Klub T);;
Društvo Moja odločitev;;natalija.psnak@gmail.comhttp://www.mojaodlocitev.si/
Squash klub LESCE Bled;;squashklubbled@gmail.comhttps://squashbled.si/
Prostovoljno društvo Sonce;;
Športno društvo Pilates Gorenjska;;
Društvo prostih letalcev Lesce - Bledinfo@dpl-lescebled.sihttps://www.dpl-lescebled.si/